Europejski producent

W branży dziewiarskiej działamy od lat, a dokładnie od roku 1993. Mając tak ogromne doświadczenie, wiemy, jak ważne jest dbanie o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji wyrobów dziewiarskich, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Nasze motto to:

pomysł, działanie, zadowolenie klienta

MAR-POL to nie tylko dziewiarnia, ale również szwalnia, dysponująca nowoczesnym zapleczem technologicznym, ale przede wszystkim świetnie wyszkolonym zespołem pracowników, zarówno w dziale konstruktorskim, jak i szwalniczym. Nasz zespół nie boi się trudnych zleceń, traktuje je jak inspirujące wyzwania, czerpiąc jak najwięcej z trendów modowych i aktualnych potrzeb klientów.

Jak działamy?

Stawiamy na jakość, innowacyjne podejście do technologii, a także rozwój i kompleksowość. A co w naszej firmie rozumiemy jako kompleksowość? To całokształt działań, mających na celu zadowolenie naszych klientów, począwszy od zamówienia wysokogatunkowych przędz z całego świata, przez wyprodukowanie i wybarwienie konkurencyjnych dzianin, aż do odszycia najbardziej szalonych kolekcji zamówionych przez klientów.

kompleksowa obsługa

innowacyjne technologie

wyszkolony zespół

szybka realizacja

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Chętnie nawiążemy współpracę, zapraszamy do kontaktu partnerów biznesowych
Jeśli szukasz wysokogatunkowej dzianiny, chcesz uszyć coś nowatorskiego, zamówić komfortowy materac a może potrzebujesz wsparcia w kompleksowym przeprowadzeniu procesu produkcyjnego.

Kontakt