grafika przedstawiająca maszynę

Europejski producent

W branży dziewiarskiej działamy od lat, a dokładnie od roku 1993. Mając tak ogromne doświadczenie, wiemy, jak ważne jest dbanie o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji wyrobów dziewiarskich, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Nasze motto to:

POMYSŁ, DZIAŁANIE, ZADOWOLENIE KLIENTA

MAR-POL to nie tylko dziewiarnia, ale również szwalnia i krojownia w Łodzi , dysponująca nowoczesnym zapleczem technologicznym, ale przede wszystkim świetnie wyszkolonym zespołem pracowników, zarówno w dziale konstruktorskim, jak i szwalniczym. Nasz zespół nie boi się trudnych zleceń, traktuje je jak inspirujące wyzwania, czerpiąc jak najwięcej z trendów modowych i aktualnych potrzeb klientów.

Jak działamy?

Stawiamy na jakość, innowacyjne podejście do technologii, a także rozwój i kompleksowość. A co w naszej firmie rozumiemy jako kompleksowość? To całokształt działań, mających na celu zadowolenie naszych klientów, począwszy od zamówienia wysokogatunkowych przędz z całego świata, przez wyprodukowanie i wybarwienie konkurencyjnych dzianin, aż do odszycia najbardziej szalonych kolekcji zamówionych przez klientów.

collaboration

innovation

group

like

Firma Mar-Pol z Łodzi jest uznanym na rynku polskim oraz Unii Europejskiej producentem dzianin bawełnianych i stara się wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich klientów poszukujących naturalnych, wysokiej jakości materiałów, które spełniają wszelkie wymogi użytkowania a zwłaszcza normy ekologiczne. Wytwarzane przez nas między innymi dzianiny termoaktywne zapewniają szczególny komfort użytkowania zwłaszcza w ekstremalnych temperaturach. Jako hurtownia dzianin działamy na rynku już od wielu lat, od roku 1993. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkty naprawdę wysokiej jakości. Zamawiając materiały od nas, zyskują Państwo pewność, że spełnią one wszystkie, nawet te najwyższe oczekiwania. Warto wspomnieć, że oprócz dziewiarni posiadamy także szwalnię, w której zatrudniamy pracowników o najwyższych kwalifikacjach.

W jaki sposób działamy?

Jako producent dzianin stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, które owocują najwyższą jakością naszych produktów. Innowacyjność naszych produktów opiera się z jednej strony na współpracy naszej firmy z pracownikami naukowymi Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Z drugiej strony szczególną jakość i innowacyjność naszych produktów uzyskujemy dzięki wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych z dostępnych aktualnie na rynku maszyn dziewiarskich takich światowych potentatów jak niemiecki Mayer czy włoski Orizio.

Dostawcą używanych przez nas w produkcji przędz jest też światowej klasy firma Conti Fibre. z Mediolanu. Jednym z hitów naszej produkcji są dzianiny typu COOLMAX, charakteryzujące się szczególną zdolnością szybkiego odprowadzania wilgoci. Dodatkowym czynnikiem , który znacząco wzmacnia konkurencyjność a ściślej bezkonkurencyjność naszych produktów jest sposób wykańczania dzianin. Wykończenie dzianin w technologii AEGIS pozwala uzyskać szczególne właściwości antyalergiczne, co znajduje zastosowanie w takich naszych produktach jak prześcieradła, bielizna czy pokrowce na materace . Ostatnio, w okresie panującej pandemii Covid 19 w naszej hurtowni w Łodzi wytwarzaliśmy maski ochronne bazując na wytwarzanej przez nas dzianinie SILVER PLUS . Nasycenie tej dzianiny w procesie wykańczania jonami srebra nadaje jej szczególne własności bakteriobójcze. Maska taka nie zapobiega wprawdzie w sposób skuteczny infekcji wirusowej ale znakomicie podnosi ogólną barierę immunoochronną użytkownika. Uzyskaliśmy dla tych masek bardzo korzystną opinię lekarzy-specjalistów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. M. Kopernika w Łodzi. Dzięki wykorzystaniu wspomnianych maszyn dziewiarskich firm Mayer i Orizio uzyskujemy niemal nieograniczone możliwości wprowadzania dowolnych wzorów, napisów, logo itp. Dlatego możemy wyprodukować dla Państwa dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie. Sukcesywnie ale i z wyraźnymi sukcesami nawiązujemy i rozwijamy współpracę z młodymi, dopiero wchodzącymi na rynek firmami odzieżowymi i markami modowymi. Ale do naszych odbiorców zaliczają się też “ rekiny” branży tekstylnej. m.in. 4 F czy RESERVED. Na zakończenie prezentacji naszej hurtowni dzianin nie możemy nie wspomnieć o uruchomionym przed kilkoma laty drugim oddziale firmy. Jest to Mar-Pol Mattresses czyli Mar-Pol Materace. I tutaj nasza oferta jest szczególna. Wytwarzamy materace piankowe oraz piankowo-sprężynowe.Stosowane przez nas pokrowce tych materacy posiadają wszystkie unikalne własności dzianin jakie przedstawiliśmy w naszej ofercie. Technologia COOLMAX w ofercie materacy dla szpitali czy domów seniora znajduje tu szczególne zastosowanie. Prawdziwym hitem ostatniego roku stały się produkowane przez nas na zamówienie odbiorcy z Niemiec tzw. zestawy poduszek paletowych.( Palettenkissen). Nasi zachodni sąsiedzi, których zamiłowanie do dyscypliny, porządku i oszczędzania na każdym kroku jest powszechnie znane, ograniczyli w dobie pandemii wyjazdy urlopowe i postanowili najbezpieczniej spędzać wolny czas w ogródkach działkowych. Nasza oferta zestawów poduszek paletowych znakomicie wyszła naprzeciw oczekiwaniom i znaczącym zamówieniom niemieckich producentów mebli , które zaczęli oni wytwarzać z drewnianych palet pozyskiwanych z firm logistycznych.

Na zakończenie naszej prezentacji zwrócimy uwagę na oczywisty fakt,że opanowując wszystkie etapy procesu technologicznego od wytworzenia dzianiny do uszycia finalnego wyrobu jesteśmy w stanie przedstawić klientom naszej hurtowni dzianin w Łodzi szczególnie atrakcyjną ofertę cenową. Zapraszamy do współpracy.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Chętnie nawiążemy współpracę, zapraszamy do kontaktu partnerów biznesowych
Jeśli szukasz wysokogatunkowej dzianiny, chcesz uszyć coś nowatorskiego, zamówić komfortowy materac a może potrzebujesz wsparcia w kompleksowym przeprowadzeniu procesu produkcyjnego.