Dzianiny EKO

ZAUFALI NAM:

Producent dzianin w Łodzi: Mar-Pol | Dzianiny EKO
Producent dzianin w Łodzi: Mar-Pol | Dzianiny EKO
Producent dzianin w Łodzi: Mar-Pol | Dzianiny EKO
Producent dzianin w Łodzi: Mar-Pol | Dzianiny EKO

Eko dzianina - komfort z natury dla Ciebie

Dzianiny eko (naturalne) różnią się od tych sztucznych (syntetycznych) rodzajem włókien potrzebnych do ich wytworzenia.

Należy pamiętać, że o włókna naturalne i wykonaną z nich odzież należy odpowiednio dbać. Produkcja i pielęgnacja jest często bardziej kłopotliwa niż w przypadku włókien syntetycznych, dlatego poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy włókien naturalnych wykorzystywanych najczęściej w przemyśle odzieżowym, z których wytwarzamy nasze dzianiny eko.

Wiemy wiele o dzianinach eko!

Dzianiny eko dzielimy na 2 grupy ze względu na sposób pozyskiwania do ich wytworzenia włókien:

  • Włókna roślinne: bawełna (przewiewna, wchłania wodę, gniecie się), len (przewiewny, bardzo dobrze wchłania wodę, nie kurczy się, bardzo się gniecie),
  • Włókna zwierzęce: wełna owcza (świetne właściwości izolacyjne, grzeje/chłodzi w zależności od potrzeb, dobrze wchłania wodę, sprężysta, szorstka, łatwo się kurczy), moher (z kóz angorskich, właściwości jak wełna, połyskliwy i puszysty, łatwo się mechaci i kurczy), kaszmir (z kóz kaszmirskich, lekki i bardzo ciepły, bardzo miękki, wysoka cena i kłopotliwa konserwacja) alpaka (z lam i alpak, właściwości podobne jak kaszmir, lepszy stosunek ceny do jakości), angora (z królików angorskich, tak delikatna i miękka, że wymaga domieszek, traci włosy), jedwab (izoluje, przewiewny, mało odporny na działanie wody i potu, piękny połysk, miękkość, wysoka cena, kłopotliwa konserwacja).

Producent dzianin eko z Łodzi

Oferowane przez nas dzianiny eko są niezwykle wytrzymałe, miękkie, a jednocześnie przystępne cenowo. Tkaniny ekologiczne charakteryzują się tym, że nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Oprócz tego podobnie jak dzianiny bawełniane są bardzo komfortowe w użytkowaniu i dobrze odprowadzają wilgoć. Nasze materiały eko doskonale sprawdzają się do tworzenia odzieży dziecięcej, ale nie tylko. Jako producent dzianin ekologicznych dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu z firmą Mar-Pol.

Doradztwo na
każdym kroku

Najwyższa jakość materiałów

Słuchamy Twoich potrzeb

Doświadczenie na rynku międzynarodowym

Eko dzianina - ponadczasowy styl spotyka ekologiczną świadomość

W coraz bardziej świadomym ekologicznie świecie, eko dzianina wyznacza nowe standardy w modzie. Łącząc ponadczasowy styl z głęboką troską o planetę, materiały te stają się symbolem zarówno elegancji, jak i odpowiedzialności. Dzianina eko, wykonana ze zrównoważonych surowców i przyjaznych środowisku procesów produkcyjnych, nie tylko kreuje trendsetterów, ale także inspiruje do refleksji nad naszym wpływem na Ziemię.

Producent dzianin w Łodzi: Mar-Pol | Dzianiny EKO

Producent dzianin, które wspierają ekologię​

Jako ekspert w produkcji ekologicznych dzianin, kładziemy ogromny nacisk na to, aby dostarczać naszym klientom materiały, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również promują zrównoważony rozwój i szacunek dla środowiska naturalnego. Dzianiny eko, które tworzymy, służą do produkcji odzieży dedykowanej nie tylko dla miłośników sportu, ale i wszystkich tych, którym bliska jest idea ekologicznego stylu życia. Wykorzystując nasze ekologiczne dzianiny, możliwe jest stworzenie ubrań lekkich, przepuszczających powietrze, jak również ciepłych, jednocześnie szybko odprowadzających wilgoć i umożliwiających skórze odpowiednią oddychalność.

Bogaty asortyment ekologicznych dzianin w Mar-Pol pozwala na kreowanie odzieży wyjątkowo zróżnicowanej, której różnorodność kształtów, kolorów i wzorów umożliwia tworzenie unikatowych projektów, w których noszący je ludzie czują się komfortowo i zgodnie z własnymi wartościami.

Wszystkie nasze dzianiny ekologiczne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największej trwałości przy zachowaniu pełnej biodegradowalności. Dzięki temu odzież wykonana z naszych materiałów, poza tym, że długo zachowuje swoje najlepsze właściwości i estetyczny wygląd, może być w przyszłości bezpiecznie przetworzona lub zwrócona naturze.

W Mar-Pol oferujemy wyłącznie sprawdzone i funkcjonalne dzianiny ekologiczne. Jako renomowany producent jesteśmy również w stanie stworzyć materiał na indywidualne zamówienie, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego, kto pragnie realizować projekty z poszanowaniem dla Ziemi. Staramy się, aby nasze ekologiczne dzianiny idealnie nadawały się do wszelkiej aktywności na łonie natury, inspirując do tworzenia strojów, które łączą w sobie komfort noszenia, estetykę i troskę o środowisko. Misją Mar-Pol jest przyczynianie się do promowania ekologicznych wartości poprzez oferowanie produktów, które będą cenione przez wszystkich świadomych ekologicznie projektantów.