zdjęcie dzianiny żakardowej

Dzianiny żakardowe

Dzianiny żakardowe występują najczęściej z domieszkami elastanu lub poliestru co nadaje im sporo pozytywnych właściwości. Dzięki nim dzianina jest wytrzymała, nie gniecie się i szybko schnie. Dodatkowo jej budowa zapewnia przewiewność oraz rozciągliwość.

Żakard nie prześwituje nawet po rozciągnięciu i jest podatny na układanie. Budowa oferowanych przez MAR-POL dzianin, determinuje brak skłonności do łatwego prucia się. Dodatkowo jej brzegi nie rolują się jak w klasycznych dzianinach lewoprawych (jersey single).

Zastosowanie i cechy żakardu!

Cechy dzianin żakardowych: wysokia jakość, elastyczny w obu kierunkach, nie prześwituje, lekko lejący, podatny na układanie, o miękkim, przyjemnym chwycie, przewiewny, łatwy w konserwacji, szybko schnie, nie gniecie się, wytrzymały.

Zastosowanie dzianin żakardowych: sukienki, tuniki, spódnice, żakiety, narzutki, kardigany, legginsy, bluzki, topy.

Dzianiny żakardowe mają zwykle szerokie zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Jest to materiał bardzo elegancki, który sprawdzi się na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

MAR-POL posiada bogaty wybór dzianin żakardowych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.