zdjęcie dzianiny sportowej

Dzianiny sportowe

Mar-Pol jest producentem  dzianin sportowych oraz ubrań dla sportowców grających w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, jeżdżących konno, na rowerach i motocyklach, a także dla narciarzy i pływaków. W produkcji dzianin sportowych wykorzystane są specjalistyczne technologie przędzalnicze i dziewiarskie, które pozwalają skórze oddychać i utrzymują optymalną temperaturę ciała.

Dodatkową zaletą dzianin sportowych Mar-polu jest ich lekkość, ochrona przed wiatrem i nadmiernym przenikaniem promieni UV, a także ograniczona przesiąkalność zewnętrznej warstwy dzianiny co sprawia, że sportowcy nie odczuwają dyskomfortu, gdy uprawiają sport w trakcie deszczu. Nie zapomniano również o zastosowaniu innowacyjnych technoogii dziewiarskich i przędzalniczych, które sprawiają, że dzianiny z Mar-polu są antybakteryjne i ograniczają powstawanie brzydkiego zapachu w trakcie ich użytkowania.

Co nas wyróżnia?

Na co dzień pracując z firmami modowymi, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół projektu, doradzamy w dobrze dzianin i dodatków, staramy się odszyć idealnie skonstruowany model ubrania sportowego tak, aby odpowiednio układał się na sylwetce i był komfortowy w trakcie uprawiania sportu (odporny na przesiąkanie wilgoci z zewnątrz, błyskawicznie pozbywający się potu, utrzymujący optymalną temperaturę ciała). Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi klientów. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. 

MarPol | Producent dzianin, jakich potrzebujesz

Jako doświadczony producent dzianin sportowych, dbamy o to, by każdy z naszych klientów otrzymywał dokładnie to, czego się spodziewa. Z dzianin, które wytwarzamy, powstaje odzież dopasowana do potrzeb sportowców, a także osób lubiących aktywnie spędzać czas. To właśnie dzięki przygotowywanym przez nas dzianinom mogą powstawać ubrania lekkie, przewiewne, a także te dogrzewające, a zarazem odprowadzające wilgoć i pozwalające skórze oddychać.

Duży wybór dzianin sportowych w MarPol sprawia, że tworzona z nich odzież okazuje się niezwykle różnorodna. Bogactwo kolorów i wzorów umożliwia przygotowywanie niepowtarzalnych projektów, w których użytkownicy czują się naprawdę dobrze.

 

Dzianiny sportowe – wysoka jakość, komfort i funkcjonalność

Wszystkie dzianiny sportowe, które uwzględniliśmy w ofercie MarPol, zostały stworzone po to, by służyć klientom o bardzo różnorodnych wymaganiach. Każda z nich odznacza się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, dzięki czemu może służyć przez długi czas, nie niszcząc się ani nie wycierając. Jednocześnie może zachowywać swoją atrakcyjność wizualną nawet wtedy, gdy uszyta z niej odzież jest eksploatowana przez jakiś czas. Co więcej, za sprawą odpowiednio dobranych właściwości naszych dzianin, zapewniają one komfort noszenia odzieży, który jest istotny zarówno dla naszych bezpośrednich odbiorców, jak i ich klientów.

Proponujemy sprawdzone oraz funkcjonalne dzianiny sportowe. Jako znany i ceniony producent możemy również stworzyć tkaninę od podstaw, tak, by zadowoliła odbiorcę naszego zamówienia, który zleci nam indywidualny projekt. Niemniej, zawsze dbamy o to, by dzianiny o przeznaczeniu sportowym były przystosowane do różnego rodzaju aktywności, tak by mogły z nich powstawać stroje idealne do codziennych ćwiczeń. Nasza misja każde nam skupiać się na łączeniu wszystkich cech pożądanych w przypadku takich tkanin i tworzyć je w taki sposób, by stały się towarem cenionym przez wszystkich projektujących stroje sportowe.

 

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin sportowych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.