zdjęcie dzianiny materacowej

Dzianiny materacowe

Produkcja dzianin materacowych to nie taka prosta sprawa i nie każdy producent dzianin może sobie na nią pozwolić. Do tego celu niezbędne jest posiadanie nowoczensego parku maszynowego i poświęceniu wielu lat na prowadzenie badań nad technologiami produkcyjnymi. Z dzianin materacowych wytwarzane są jak sama nazwa wskazuje pokrowce na materace, użytkowane podczas snu.

Jak wskazują badania to właśnie podczas snu występuje najwięcej zawałów a materiały, które nie zapewniają własciwej wentylacji i optymalnej temeratury ciała, użyte na materac, poduszkę, kołdrę, czy pościel doprowadzają do powstawania wielu chorób reumatologicznych. Mar-Pol jest producentem nie tylko dzianin materacowych, ale również materaców różnego typu, dostosowanych do preferencji użytkowych i zdrowotnych klientów w różnym wieku.

Co nas wyróżnia?

Mar-Pol jest producentem dzianin materacowych oraz materacy spełniających wymagane oczekiwania różnych grup odbiorców. Firma posiada przeznaczony do tego celu specjalny dział technologiczny, który zbiera dane z rynku, analizuje je i dzięki temu dostarcza sprawdzone w codziennym życiu produkty. Zastosowane technologie produkcyjne zapewniają nastepujące funkcjonalności: właściwą wentylację ciała i utrzymanie optymalnej temperatury podczas snu, odprowadzanie wilgoć, są antybakteryjne oraz antygrzybiczne, a także odporne na mechacenie się, ścieranie i przecieranie. Dodatkowym atutem są walory dotykowe dzianin materacowych produkowanych przez Mar-Pol, są one miłe w dotyku, elastyczne, plastyczne i dostosowują się do kształtu ciała, zapewniając komfort podczas snu. 

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin materacowych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.