Druk cyfrowy

Metoda druku przy pomocy maszyny drukarskiej, która tworzy obraz bezpośrednio na podstawie danych przesłanych z komputera bez użycia nośników pośrednich oraz form drukarskich, co pozwala zaoszczędzić na koszcie ich przygotowania i skrócić czas realizacji. Z tych samych względów możliwa jest niemal dowolna personalizacja (modyfikacja) każdej pojedynczej kopii drukowanych materiałów.

Druk sublimacyjny

Szybsza i tańsza produkcja wysokiej jakości odzieży sportowej, ubrań i tkanin. Dzięki naszym drukarkom uzyskasz wyjątkowe rezultaty w rekordowym czasie, masz dostęp do szerokiej gamy kolorów i wysokiej jakości wydruków. Drukarki sublimacyjne używane w firmie MarPol zapewniają stabilność kolorów i dużą wyrazistość czerni na różnego rodzaju tkaninach, niezależnie od ilości nadrukowanej odzieży.

Druk płaski

Druk płaski  stosowany w branży modowej to przede wszystkim druk offsetowy, który cieszy się bardzo duża popularnością. Druk offsetowy prezentuje kilka zalet, które wpłynęły na jego popularność. Przede wszystkim jest do druk tani dla dużych nakładów, w przeciwieństwie do również dziś popularnego druku cyfrowego, który sprawdza się w małych nakładach i niewielkich formatach.

Druk rotacyjny

Sitodruk to analogowa metoda nadruku na materiale. W sitodruku przez formę drukową (zbudowaną ze stalowej ramy i nylonowej siatki) przetłacza się farbę – w ten sposób wykonując odbitkę. Za pomocą sitodruku drukuje się jednym kolorem za jednym razem – każdy kolor to osobna warstwa. Sitodrukiem można drukować zarówno na belkach materiału (wtedy używa się sita rotacyjnego) lub na gotowych elementach odzieży (koszulkach, torbach, akcesoriach).

Sprawdź produkt w naszym sklepie!

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin bawełnianych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.

Kontakt