Szwalnia

Szwalnia MAR-POL to kolejny mocny filar naszej działalności. Założyliśmy ją w roku 1997 i od tej pory nieprzerwalnie działamy w branży modowej. Tak długa obecność na rynku dała nam ogromne doświadczenie w branży i pozwoliła wypracować wysoką jakość naszych usług. Współpracujące z nami firmy powierzają nam przygotowanie i szycie całych kolekcji, mając 100% pewności, że produkt, który wprowadzają na rynek, jest wysokiej jakości.

Co nas wyróżnia?

Na co dzień pracując z firmami modowymi, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są profesjonaliści – zespół, który zawsze stanie na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół projektu, doradzamy w dobrze dzianin i dodatków, staramy się odszyć idealnie skonstruowany model, tak, aby odpowiednio układał się na sylwetce. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi klientów. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy sprostać oczekiwaniom wymagającego rynku produkcji ubrań. 

Skontaktuj się

Jeżeli zależy Ci na jakości i kompleksowości obsługi.
MAR-POL zapewni Twojej firmie pełne wsparcie w przeprowadzeniu procesu produkcji dowolnego projektu odzieżowego. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie, wyszkolony zespół i nowoczesny park technologiczny.

Kontakt