Krojownia

Posiadane przez naszą firmę MAR-POL urządzenie Kurtis GmbH to sterowany komputerem kater, szczyt w procesie rozkroju automatycznego. Urządzenie to służy do krojenia wysokich nakładów, z zachowaniem idealnej powtarzalności między pierwszą i ostatnią warstwą, jak i krojownia niskonakładowego, przydatnego zwłaszcza przy często zmienianym profilu produkcji. Posiada również specjalny system do rozkrojy skóry.

Co nas wyróżnia?

Kater z taśmociągiem krojczym i odbiorczym, przeznaczony do cięcia materiałów o grubości do 25/30/60/70/80 mm po sprasowaniu. To najbardziej wszechstronne urządzenie, przodujące w różnorodności zastosowań i branż, w których może być używane. Wykorzystywane w branży odzieżowej i bieliżniarskiej, wszędzie tam gdzie trzeba kroić wielonakładowo. Składa się z okna krojczego z powierzchnią wyłożoną specjalnymi szczotkami, stołu odbiorczego dla wykrojonych szablonów oraz systemu odsysania (vacuum) do sprasowania wylagowanych warstw. Głowica tnąca z nożem oscylacyjnym z podwójnym specjalnym systemem prowadzenia, zapewniającym stabilną pracę noża, dokładność, powtarzalność, wysoką jakość cięcia. Bezstopniowa regulacja siły odsysania. Sterowanie urządzeniem z pulpitu operatora z pomocą komputera.

Skontaktuj się

Jeżeli zależy Ci na jakości i kompleksowości obsługi.
MAR-POL zapewni Twojej firmie pełne wsparcie w przeprowadzeniu procesu produkcji dowolnego projektu odzieżowego. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie, wyszkolony zespół i nowoczesny park technologiczny.

Kontakt