Dzianiny w pasy

Dzianiny bawełniane w paski, o różnorodnych kolorach i wzorach. Przyjemne i miękkie w dotyku, elastyczne świetnie nadają się na legginsy, bluzki, podkoszulki, tuniki, sukienki i spódnice.

Kolorowe pasy na dzianinie sprawiają, że każda uszyta z niej rzecz wygląda bardzo modnie.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy własną dziewiarnię oraz wykańczalnię, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną dzianinę i zrealizować każde indywidualne zamówienie klienta.  Stale podnosimy jakość naszych wyrobów, poprzez rozbudowę nowoczesnego parku maszynowego zwłaszcza maszyn dziewiarskich i wykańczalniczych oraz implementację przełomowych procesów produkcji. Elastyczne podejście do potrzeb klienta w połączeniu z nowoczesnym zarządzaniem umożliwia nam dostarczanie naszych produktów na rynek polski oraz rynki zagraniczne dla wielu renomowanych producentów odzieży.

MAR-POL wyróżnia na tle innych producentów stosowanie innowacyjnych, prozdrowotnych rozwiązań technologicznych w zakresie właściwości dzianin używanych, jako materiałów pokryciowych i użytkowych. W stosowaniu tych innowacyjnych rozwiązań firma MAR-POL opiera się na współpracy z pracownikami naukowymi Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

Sprawdź produkt w naszym sklepie!

Sklep MAR-POL posiada bogaty wybór dzianin w pasy.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszkość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta. Mamy bardzo preferencyjne ceny zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej.

Sklep