zdjęcie dzianiny użytkowej

Dzianiny użytkowe

Mar-Pol jest producentem dzianin użytkowych wykorzystywanych na co dzień w postaci ręczników, ścierek, poduszek, kołder, prześcieradeł i pościeli. Nie każdy z tych produktów bazuje na takiej samej technologii dziewiarskiej ze względu na różne zastosowanie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia oraz doradztwa w wyborze dzianiny, która spełni oczekiwania klientów.

Dzianiny użytkowe Mar-Pol są także doceniane przez producentów mebli oraz tapicerów odnawiających fotele, kanapy, łóżka i tapczany, gdyż cechuje je wyjątkowa wytrzymałość, odporność na przetarcia oraz plastyczność.

Producent dzianin użytkowych z Łodzi

Na co dzień pracujemy z producentami mebli oraz zakładami tapicerskimi, działającymi zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy, zwłaszcza na początku, kiedy to należy doradzić wybór właściwej dzianiny użytkowej, przeznaczonej do wykorzystania na konkretny cel. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi i sugestie klientów, przekładające się na tworzenie coraz to lepszych produktów, spełniających oczekiwania klientów. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy się ciągle rozwijać, doskonalić nasze procesy produkcyjne i oferowane dzianiny użytkowe.

Sprawdź produkty w naszej ofercie!

Mar-Pol posiada bogaty wybór dzianin użytkowych. Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, większość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Polecamy również naszą ofertę dzianin materacowych. Możemy dostarczyć dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.