zdjęcie dzianiny użytkowej

Dzianiny użytkowe

Mar-pol jest producentem dzianin użytkowych wykorzystywanych na co dzień w postaci ręczników, ścierek, poduszek, kołder, prześcieradeł i pościeli. Nie każdy z tych produktów bazuje na takiej samej technologii dziewiarskiej ze względu na różne zastosowanie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia oraz doradztwa w wyborze dzianiny, która spełni oczekiwania klientów użytkujących produkty finalne.

Dzianiny użytkowe Mar-Polu są także doceniane przez producentów mebli oraz tapicerów odnawiających fotele, kanapy, łóżka i tapczany, gdyż cechuje je wyjątkowa wytrzymałość, odporność na przetarcia oraz plastyczność, dzięki której odnowione meble wyglądają często lepiej niż nowe a nowe służą przez wiele lat w niepogorszonym stanie.

Co nas wyróżnia?

Na co dzień pracujemy z producentami mebli oraz zakładami tapicerskimi, działającymi zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym i wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy, zwłaszcza na jej poczatku, kiedy to należy doradzić wybór właściwej dzianiny użytkowej, przeznaczonej do wykorzystania na konkretny cel. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi i sugestie klientów, przekładające się na towrzenie coraz to lepszych produktów, spełniających oczekiwania klientów użytkujących produkty finalne na co dzień. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy się ciągle rozwijać, doskonalić nasze procesy produkcyjne i oferowane dzianiny użytkowe.

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

MarPol posiada bogaty wybór dzianin użytkowych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.