files/dynamic/pages/elements/27/5f57693b19b8d_5dd67e0697d7f_Producent_dzianin_Mar-Pol_-_dzianina_mundurowa_singiel_moro_j28-208.jpg

Dzianiny mundurowe

Produkujemy dzianiny mundurowe dla różnych służb tj. policja, straż, wojsko, służba więzienna, służba celna, straż miejska oraz innych branż pokrewnych: medycznej, hotelarskiej, restauratorskiej oraz dzianiny przeznaczone do produkcji odzieży ochronnej.

W przypadku dzianin munurowych oprócz walorów użytkowych niezbędne jest utrzymanie wysokiego reżimu jakości dostarczanego produktu zarówno pod kątem komfortu, długowieczności i odporności na różne warunki zewnętrzne, jak również ściśle określonego wyglądu tj. kolorystyki i poziomu połysku. Należy wspomnieć również o wymogach stawianych przez branże pokrewne opisane powyżej. Używane przez te branże dzianiny musza być odporne na zabrudzenia, łatwo spieralne, łatwo prasowalne, aby zapewniać personelowi nienaganny wygląd.

Co nas wyróżnia?

Na co dzień pracując ze służbami państwowymi oraz innymi branżami, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół zamówienia, doradzamy w dobrze dzianin i dodatków, tak, aby spełniały restrykcyjne wymogi zamawiającego. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi klientów. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. 

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin użytkowych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.