zdjęcie dzianiny

Dzianiny bawełniane

Bawełnę stosuje się do produkowania materiałów różnego typu. Wśród nich znajduje się atłas, batyst, aksamit, kreton, sztruks, dżins, tarlatan. Wykorzystywana jest do produkcji wszelkich typów odzięży i nie tylko, między innymi.: koszulek, bluzek, sukienek, spódnic, płaszczy, marynarek, a także pościeli i firanek.

Materiał jest bardzo higroskopijny, odporny na rozciąganie, jest przyjazny dla osób uczulonych i cierpiących na alergie.

Cechy dzianin bawełnianych

Materiał jest chętnie wykorzystywany w produkcji odzieży także dlatego, że bardzo łatwo poddać go farbowaniu i bez problemu można utrzymać go w czystości. Do wad bawełny zalicza się przede wszystkim jej skłonność do gniecenia się, a także długi czas wysychania. Warto mieć na uwadze, że nadmierne oddziaływanie wilgoci może mieć niekorzystny wpływ na materiał. 

Jako producent dzianin bawełnianych doskonale rozumiemy wszystkich klientów poszukujących naturalnych, wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry i są dla niej przyjazne. Do takich należą właśnie produkowane przez nas, wspomniane dzianiny bawełniane. Wykonane z nich ubrania doskonale sprawdzą się latem, a z kolei bawełniane tekstylia, takie jak koce czy poszewki na kołdrę i poduszki, mogą używać nawet osoby mające alergię. Z naszych dzianin można wykonać materiały różnego typu – codzienne, jak i bardziej eleganckie, czy nawet luksusowe. Dzięki temu widoczna tu oferta spełnia oczekiwania szerokiego grona klientów.

Działamy na rynku już od wielu lat, od roku 1993. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkty naprawdę wysokiej jakości. Zamawiając materiały od nas, zyskują Państwo pewność, że spełnią one wszystkie, nawet te najwyższe oczekiwania. Warto wspomnieć, że oprócz dziewiarni posiadamy także szwalnię, w której pracują doskonale wyszkoleni pracownicy.

W jaki sposób działamy?

Nasze doświadczenie pozwala nam na działanie w sposób zorganizowany. Jako producent dzianiny bawełnianej stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, które owocują jakościowymi produktami. Zależy nam także na kompleksowej obsłudze naszych klientów (przyjęcie zamówienia, wykorzystanie nowoczesnych technologii, szybka realizacja), która prowadzi do ich zadowolenia z zamówionych produktów. Pracujący w naszej firmie zespół jest wysoko wyszkolony, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć nawet na najbardziej wymagające zlecenia.

Oprócz tego możemy pochwalić się także sprawną, precyzyjną i szybką produkcją dzianin bawełnianych. Możemy wyprodukować dla Państwa dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie. Z przyjemnością nawiązujemy współpracę z młodymi, dopiero wchodzącymi na rynek firmami odzieżowymi i markami modowymi, jak i funkcjonującymi już od dłuższego czasu. Jako doświadczony producent materiałów bawełnianych możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów, znanych marek odzieżowych, jak np. 4F czy RESERVED. Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty.

 

Sprawdź produkt w naszej ofercie!

 

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin bawełnianych.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.