zdjęcie dzianiny

Dzianiny bawełniane

Bawełnę stosuje się do produkowania materiałów różnego typu. Wśród nich znajduje się atłas, batyst, aksamit, kreton, sztruks, dżins, tarlatan. Wykorzystywana jest do produkcji wszelkich typów odzieży i nie tylko, między innymi.: koszulek, bluzek, sukienek, spódnic, płaszczy, marynarek, a także pościeli oraz firanek.

Materiał jest bardzo higroskopijny, odporny na rozciąganie, jest przyjazny dla osób uczulonych i cierpiących na alergie.

Cechy dzianin bawełnianych

Materiał jest chętnie wykorzystywany w produkcji odzieży także dlatego, że bardzo łatwo poddać go farbowaniu i bez problemu można utrzymać go w czystości. Do wad bawełny zalicza się przede wszystkim jej skłonność do gniecenia się, a także długi czas wysychania. Warto mieć na uwadze, że nadmierne oddziaływanie wilgoci może mieć niekorzystny wpływ na materiał.

Jako producent dzianin bawełnianych doskonale rozumiemy wszystkich klientów poszukujących naturalnych, wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry i są dla niej przyjazne. Do takich należą właśnie produkowane przez nas, wspomniane dzianiny bawełniane. Wykonane z nich ubrania doskonale sprawdzą się latem, a z kolei bawełniane tekstylia, takie jak koce czy poszewki na kołdrę i poduszki, mogą używać nawet osoby mające alergię. Z naszych dzianin można wykonać materiały różnego typu – codzienne, jak i bardziej eleganckie, czy nawet luksusowe. Dzięki temu widoczna tu oferta spełnia oczekiwania szerokiego grona klientów.

Działamy na rynku od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkty najwyższej jakości. Zamawiając materiały od nas, zyskują Państwo pewność, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wspomnieć, że oprócz dziewiarni posiadamy także szwalnię, w której pracują doskonale wyszkoleni pracownicy.

 

W jaki sposób działamy?

Jako producent dzianiny bawełnianej stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, które owocują jakościowymi produktami. Zależy nam także na kompleksowej obsłudze naszych klientów (przyjęcie zamówienia, wykorzystanie nowoczesnych technologii, szybka realizacja), która prowadzi do ich zadowolenia z zamówionych produktów. Pracujący w naszej firmie zespół jest wysoko wyszkolony, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć nawet na najbardziej wymagające zlecenia.

Oprócz tego możemy pochwalić się także sprawną, precyzyjną i szybką produkcją dzianin bawełnianych. Możemy wyprodukować dla Państwa dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie. Z przyjemnością nawiązujemy współpracę zarówno z młodymi, dopiero wchodzącymi na rynek firmami odzieżowymi, jak i markami modowymi funkcjonującymi już od dłuższego czasu. Jako doświadczony producent materiałów bawełnianych możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów, znanych marek odzieżowych, jak np. 4F czy RESERVED. Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty, w tym m.in. dzianinami użytkowymi również dostępnymi w sprzedaży.

 

Sprawdź produkty w naszej ofercie!

Sklep Mar-Pol posiada bogaty wybór dzianin bawełnianych. Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, większość produktów dostępna jest w  naszym magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.