Dzianiny w pasy

Dzianiny bawełniane w paski, o różnorodnych kolorach i wzorach. Przyjemne i miękkie w dotyku, elastyczne świetnie nadają się na legginsy, bluzki, podkoszulki, tuniki, sukienki i spódnice.

Kolorowe pasy na dzianinie sprawiają, że każda uszyta z niej rzecz wygląda bardzo modnie.

Co nas wyróżnia?

Na co dzień pracując z firmami modowymi, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są profesjonaliści – zespół, który zawsze stanie na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Nasz zespół zapewnia opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół projektu, doradzamy w dobrze dzianin i dodatków, staramy się odszyć idealnie skonstruowany model, tak, aby odpowiednio układał się na sylwetce. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi klientów. Są one dla nas cennym źródłem informacji i to tak naprawdę dzięki nim, możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. 

Sprawdź produkt w naszym sklepie!

Sklep MarPol posiada bogaty wybór dzianin w pasy.
Jesteśmy producentem dzianin różnego rodzaju, więszość produktów posiadamy na miejscu w magazynie. Możemy wyprodukować dowolną dzianinę na indywidualne zamówienie klienta.

Sklep